Broneerida saab aadressil www.bronn.ee/fitclub

1.Vastuvõtuleti klienditeenindaja võib broneeringu väljavõtmisel küsida isikut tõendavat dokumenti.

2. Treeningpileteid hakatakse väljastama 2 tundi enne treeningu algust.

3. Broneerida saab kuni 2 treeningut päevas. Vabade kohtade olemasolul saab osa võtta ka teistest treeningutest.

4. Treeninguid saab broneerida kuni 2 nädalat ette (jooksev + järgmine nädal). Uus nädal avatakse broneerimiseks alati pühapäeva hilisõhtul.

5. Treeningusse broneerimine interneti vahendusel lõpeb 10 minutit enne treeningu algust.

6. Kõik broneeringud, mis ei ole 5 minutit enne treeningu algust välja võetud, tühistab süsteem automaatselt ning koht vabaneb elavas järjekorras olijale. Hilinemise korral on võimalus treeningus osaleda vaid vabade kohtade olemasolul. Soovitame kohale tulla vähemalt 15 min enne trenni algust, et jõuaksid algusajaks õigesse kohta :)

7. Kui Sa ei saa broneeritud treeningus osaleda, tuleb treening tühistada vähemalt 60 minutit enne treeningu algust interneti vahendusel või helistades vastuvõtuleti klienditeenindajale 4725060.

8. Broneerimise keeld rakendub juhul, kui on kahe nädala jooksul tühistatud 2 treeningut vähem kui 60 minutit enne treeningu algust või on broneering jäänud välja võtmata. Broneerimiskeeld kehtib 2 nädalat (treeningutes saab osaleda elavas järjekorras vabade kohtade olemasolul). Ennetähtaegse keelu eemaldamise tasu on 10€.

9. Ootenimekirjas oleva broneeringu liikumisel kinnitatud broneeringute nimekirja saadetakse teade nii telefonile kui e-mailile.

10. Kui oled ootenimekirjas, siis kontrolli vähemalt tund enne treeningu algust koha olemasolu, et jõuaksid vajadusel broneeringu õigeaegselt tühistada.

11. 59 minutit või vähem enne treeningu algust tühistatud kohale enam ootenimekiri ei liigu. Soovi korral vaata enne treeningu algust, kas on vaba kohta tekkinud või tule kohale - ehk jääb mõni broneering kasutamata.